اینترنت زمان | پشتیبانی 08131335

Movie Maker برنامه ای که می توانید عکس های خانوادگی خود را به راحتی به شکل اسلاید و یا فیلم در آورید و روی این عکس ها افکت های بسیار زیبا و متنوع قرار دهید. البته در نسخه ی جدید این نرم افزار افکت های گوناگون و جدیدی در برنامه قرار داده شده است. در ادامه می توانید این نرم افزار را از سرورهای پرسرعت اینترنت زمان دانلود کنید.

شما می توانید روی تصاویر خود هر آهنگی را که دوست دارید و احساس می کنید به فضای عکس هایتان می خورد بچسبانید و در نهایت از دیدن آن لذت ببرید.
علاوه بر عکس ها می توانید فیلم های خود را نیز در کنار هم قرار دهید و همچنین آنها را ویرایش نمایید.

اینترنت زمان

 

توانایی ها و مزیت های نرم افزار Movie Maker :
– با مووی میکر می توانید به آسانی عکس ها و فیلم های خود را انتخاب و ساماندهی نمایید و آنها را به فیلمی جدید تبدیل نمایید.
– با این نرم افزا می توانید به فیلم ها و عکس های خود متن ، افکت های گوناگون و … بیافزایید و کارهای دلخواه خود را در آن اعمال نمایید.
– با استفاده از Movie Maker فیلم خود را در سایت خود ، یوتیوب ، فیس بوک ، ویندوز لایو ، اسکای درایو و بسیاری جاهای دیگر به اشتراگ بگذارید. درست با استفاده از Windows Movie Maker.
-در نسخه های قبلی برای گذاشتن آهنگ ، حتما باید از فرمت WAV استفاده می کردید ولی در این نسخه ی جدید علاوه بر WAV فرمت MP3 نیز پشتیبانی می شود.

برای دانلود این نرم افزار از سرور های پرسرعت اینترنت زمان از لینک های زیر استفاده کنید.

اینترنت زمان ملایردانلود نسخه کلاسیک برای ویندوز Xp

اینترنت زمان ملایردانلود نسخه ۲۰۱۶ برای ویندوز های ۷ / ۸ /۱۰

اینترنت زمان ملایردانلود نسخه ۲۰۱۸ برای همه ویندوز ها

 


شماره تماس پشتیبانی 08131335
شماره پشتیبانی اینترنت زمان : 08131335
Arrow
Arrow
Slider